PRESKLENIA ZO SYSTÉMU Thermalux

Zasklenie je zhotovené z posuvných krídel, ktoré sú zložená z kvalitného rámu a sklenenej výplne. Na krídlach sú namontované nenápadné kolieska, ktoré sa pohybujú po pojazdových profiloch. Vďaka tomu je umožnená jednoduchá manipulácia so zasklením.

Vnútorný priestor, ktorý je zasklený, je perfektne chránený pred nepriaznivým počasím. Už sa Vám dovnútra nedostane žiadny studený vzduch, dážď alebo dokonca prach. Tejto vlastnosti zasklenia napomáhajú predovšetkým štetinkové tesnenia, ktoré sú umiestnené medzi jednotlivými sklenenými krídlami a po ich celom obvode.
Bojíte sa, že by silné nárazy vetra mohli poškodiť zasklenie Vašej lodžie či balkónu? Ak úplne uzavriete jednotlivé krídla, nič také sa nestane. Pri zatvorení do seba totiž zapadnú zámky vertikálnych profilov, ktoré tak stabilizujú krídla do optimálnej polohy. Tým je celé zasklenie chránené. Ak si budete v lete chcieť užiť slniečko a nesedieť za sklom, opäť tu nie je žiadny problém. Stačí uvoľniť poistku a sklá ľahko vysadiť.

Na zasklenie si tiež môžete nechať nainštalovať madlá, ktorými uzavriete celé zasklenie. Tieto madlá si môžete vybrať z niekoľkých druhov, aby vám čo najlepšie ladili k daným krídlam a balkónu či lodžii.

POVRCHOVÉ ÚPRAVY A FAREBNOSŤ:

Rám: Profily rámov sú vyrobené z hliníka, v štandardnej úprave biely komaxit, na želanie zákazníka vyrobíme akýkoľvek odtieň podľa RAL.

Výplň: Sklo (4 až 6 mm), polykarbonát (8 a 16 mm), izolačné dvojsklo (16 mm), ďalšie výplne podľa konzultácie.

Na zasklenie balkónov a lodžií je možné dodať akúkoľvek farbu zo vzorkovníka RAL

Výhody

  • V období zimných mesiacov ušetríte veľa tepla
  • Chránite životné prostredie
  • 3/4 plochy, ktorá je zasklená, sa dajú ľahko otvoriť
  • Skvelá ochrana pred zlodejmi
  • Získate záruku až na 5 rokov
  • Nie je nutná žiadna údržba